Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Оголошення

Огошення про 

ІНФОРМАЦІЯ

 

Фонду комунального майна Іванківського району про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені  до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

 

Назва і місцезнаходження організатора конкурсу: Фонд комунального майна Іванківського району: 07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків,                       вул. І. Проскури, 7.

 

Мета конкурсу – визначення  ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладанні нових договорів оренди.

 

Назва та місцезнаходження об’єкту, який потрібно оцінити:

 

1. Частина нежитлового приміщення 2-го поверху, загальною площею 107,62 кв. м., що знаходиться за адресою: Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. Київська 23а та перебуває на балансі Фонду комунального майна Іванківського району.

2. Нежитлове приміщення, загальною площею 133,6 кв. м., що знаходиться за адресою: Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. Івана Проскури 15 та перебуває на балансі Фонду комунального майна Іванківського району.

 

 

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкусної пропозиції і підтверджуючих документів. До підтверджуючих документів належать:

 

  1. заява на участь у конкурсі (по встановленій формі);
  2. копія установчого документа претендента;
  3. копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  4. письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  5. копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  6. інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 

Конкурсна  пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт. Пропозиція по терміну виконання робіт вказується в календарних днях.

 

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з описом документів і обов’язковим зазначенням назви об’єкта оцінки, на який подається конкурсна документація, що міститься в конверті.  

 

Конкурсна документація подається до Фонду комунального майна Іванківського району в десятиденний термін (включно) з моменту опублікування інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу за  адресою: Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. І.Проскури 7, кім 10. 

 

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації про конкурс за адресою: Київська обл., Іванківський район, смт Іванків, вул. І.Проскури 7 (Фонду комунального майна Іванківського району), телефон для довідок: (04591) 5-15-37.