Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНА

Переглядів: 157

01.10.2019 в Іванківському районному Будинку культури з нагоди  відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана Іванківським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено «Осінній бал». На святі були присутні  голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко, виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, директор Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Нестеренко, начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк, секретар селищної ради Ольга Салій.

В рамках святкового заходу Валерій Іванович та Тетяна Дмитрівна привітали учасників заходу, побажали здоров’я, радості і довголіття, відзначили ветеранів праці району спільними подяками районної ради та райдержадміністрації з нагоди свята за багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію. Іванківської райдержадміністрації та районної ради.

Чудовим подарунком для присутніх став святковий концерт у виконанні вокалістів та художньо-самодіяльних колективів району.

« повернутися до списку новин