Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Верховній Раді України

Переглядів: 105

02.12.2019 голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування, які були проведені в Верховній Раді України.

У вітальному слові до очільників місцевих рад та громад Голова ВРУ Дмитро Разумков зазначив, що Парламент готовий надавати підтримку владі на місцях, адже саме від неї залежить рівень життя громадян України.

Серед важливих викликів цього та наступного років Дмитро Разумков назвав завершення реформи з децентралізації влади в Україні. “Лише спільно ми зможемо якісно та швидко провести зміни, які дадуть новий старт для розвитку ваших регіонів, та побудувати дійсно нову систему. Про це вже багато говориться, і сьогодні у нас з’явилась практична можливість довести реформу до кінця”, - зазначив він.

Голова Парламенту привітав представників місцевої влади з професійним святом. “Це великий шлях, і з новими можливостями ви зможете реалізувати всі ті завдання, які перед вами поставили виборці. Ваша робота важка і часом невдячна, але від неї залежить життя наших громадян”, - підкреслив Дмитро Разумков.

За вагомий особистий внесок у реформування системи місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування голову Іванківської районної ради Валерія Потієнка було нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

« повернутися до списку новин