Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

Переглядів: 456

15.11.2018 у Районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України. 

Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями. Агропромислова галузь є однією з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Участь у заході взяли голова районної ради Валерій Потієнко, голова райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови ради Оксана Шумак, перший заступник голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

До святкових привітань долучились голова Котелевської райдержадміністрації Віктор Колос та заступник голови Котелевської райдержадміністрації Галина Кравченко.

З вітальним словом виступив начальник відділу агропромислового розвитку Іванківської райдержадміністрації Анатолій Циганок.

Кращих працівників сільськогосподарської сфери району за сумлінну плідну працю, досягнення високих показників, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства відзначено Грамотами та Подяками.

Приємним завершенням урочистостей став чудовий концерт за участю колективів художньої самодіяльності Котелевського Будинку культури Полтавської області.

 

« повернутися до списку новин