Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Районний серпневий форум освітян Іванківщини

Переглядів: 153

29.08.2019 в Іванківському районному ліцеї відбувся серпневий форум освітян Іванківщини. Участь у заході взяли голова районної ради Валерій Потієнко та виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Керівники району привітали освітянську громаду з початком нового навчального року, подякували за плідну працю, за достойну підготовку до нового навчального року, проінформували присутніх про вирішення проблем галузі освіти району, створення необхідних умов для навчання учнів.

З Інформаційно-аналітичними матеріалами відділу освіти Іванківського району про підсумки діяльності освітньої галузі Іванківського району в 2018-2019 н.р. та підготовку закладів освіти до 2019-2020 навчального року виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр.

Роз’яснення щодо допуску дітей без щеплень до навчальних закладів (запобігання виникнення спалахів інфекційних хвороб у дитячих колективах) надала головний лікар КНП ІРР «Іванківський ЦПМСД» Інна Смірнова.

Про розвиток інклюзивної освіти, підсумки першого року роботи Інклюзивно-ресурсного центру та особливості індивідуального навчання в 2019-2020 н.р. доповіла директор КЗ ІРР «Інклюзивно-ресурсний центр» Наталія Бабенко.

Методист районного методичного кабінету Тетяна Димарчук розповіла про підсумки ДПА у формі ЗНО 2019 року та особливості ЗНО – 2020, про підвищення кваліфікації та сертифікацію вчителів у 2019-2020 н.р. розповіла завідуюча, Наталія Василишина.

Наприкінці зустрічі начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр та голова районної ради профспілки працівників освіти Іванківщини Світлана Клименок вручили сертифікат на суму одна тисяча гривень колективу Іванківського районного ліцею за вагомий внесок у розвиток освіти району. А також, за результатами районної рейтингової оцінки діяльності закладів освіти у 2018-2019 н.р., Вікторія Вікторівна та Світлана Іванівна відзначили подяками навчальні колективи району.

В ході педагогічної конференції освітянами було обговорено низку важливих галузевих питань, методичних рекомендації, щодо здійснення освітньої діяльності навчальних закладів протягом 2019/20 навчального року.

« повернутися до списку новин