Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 300

11.03.2019 голова ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко взяли участь у апаратній нараді, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: вивчення та узагальнення досвідів роботи вчителів, які атестуються на «вищу» кваліфікаційну категорію; заходи з проведення благоустрою в закладах освіти (протягом тижня); тренувальні збори для переможців обласного етапу олімпіади з іспанської мови з метою підготовки до участі у Всеукраїнському етапі на базі КОІПОПК (м. Біла Церква); районний семінар-практикум для вчителів трудового навчання у Варівській ЗОШ І-ІІІ ступенів; районний семінар-практикум для вчителів початкових класів в Олізарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів; тренувальні збори для переможців обласного етапу олімпіади з російської мови з метою підготовки до участі у Всеукраїнському етапі на базі КОІПОПК (м. Біла Церква); районний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи; першість району з волейболу серед юнаків на базі ДЮСШ; засідання творчої групи фізінстркуторів ЗДО району; районний етап дитячо-юнацького конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження».

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 99 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21288 договорів (71,5%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. В агроформуваннях проходить підготовка до комплексу весняно-польових робіт 2019 року. Підживлено озимого ріпаку на площі 1458 га (95%), озимих зернових на площі 1346 га (52%). Закуплено мінеральних добрив 480 тонн. В господарствах району утримується 1088 голів ВРХ, з них 496 корів. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 27 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 21 на ліквідацію загорань трав’яного настилу, 6 – пожежі в приватному секторі. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 181 заява і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 заяви, складено 45 адміністративних протоколів.

« повернутися до списку новин