Іванківська районна рада

Урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Переглядів: 270

05.03.2020 в Іванківському районному Будинку культури з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня відбулися урочистості та святковий концерт «Жінка – берегиня роду людського».

З вітальними словами перед присутніми виступили голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко та голова Іванківської райдержадміністрації Сергій Яценко.

Участь у заходах взяли представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудові колективи працівників державних установ та організацій, громадськість райцентру, ЗМІ. Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок від представників сильної статі.

Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження кращих жінок району. За плідну трудову діяльність, професійні знання, практичний досвід роботи їх було відзначено подяками.

З нагоди 8 Березня присутні отримали вітання від учнів Іванківської ЗОШ №1, оркестру духових інструментів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської райдержадміністрації, Анастасії Ступак з хореографічним колективом «Верес» та чоловічого гурту «IL MEN».

Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав усіх учасників святкового концерту.« повернутися до списку новин