Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ВІЗИТ ДО СТАЦІОНАРНОГО ВІДДІЛЕННЯ ІВАНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕР.ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В с. ПРИБІРСЬК

Переглядів: 310

Щороку 03.12.2018 міжнародна спільнота звертає нашу увагу до проблем інвалідів, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя, акцентує суспільство на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Звичайно, у такий важливий день, голова районної ради Валерій Потієнко спільно з виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації Тетяною Свириденко та директором Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталією Нестеренко відвідали стаціонарне відділення Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) с. Прибірськ, де  зустрілися та поспілкувалися з його мешканцями, поцікавилися їхнім життям.

Керівництво району вручило подарунковий сертифікат на придбання сушильної машини для стаціонарного відділення тер. центру та висловило слова вдячності колективу за сумлінне виконання професійних обов’язків, турботливе ставлення та створення найтепліших умов для життя своїх підопічних, а також побажали всім присутнім здоров’я, миру, добра та вручили солодкі подарунки.

 

« повернутися до списку новин