Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада

Переглядів: 204

25.02.2020 в приміщенні Іванківської райдержадміністрації відбулася спільна нарада ДАЗВ з органами державної влади та місцевого самоврядування Іванківського та Поліського районів з приводу запобігання виникненню пожеж в екосистемах.

З інформацією щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах виступив начальник управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки,охорони праці та цивільного захисту Михайло Байтала.

В опрацюванні плану спільних дій ДАЗВ з органами державної влади та місцевого самоврядування Іванківського та Поліського районів щодо попередження та ліквідації пожеж в екосистемах на території зони відчуження та прилеглих районів участь взяли голова Іванківської райдержадміністрації Сергій Яценко, голова районної ради Валерій Потієнко, заступник голови районної ради Оксана Шумак, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Коваль, т.в.о. голови ДАЗВ Катерина Павлова, в.о. голови Поліської райдержадміністрації Олександр Ільницький, голова Поліської районної ради Андрій Слепченко, т.в.о. начальника Іванківського відділення поліції Вишгородського відділу ГУ НП України в Київській області Олег Рясенчук, начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач, в.о. директора ДП «Іванківське лісове господарство» Леонід Баришполець, лісничий Шпилівського лісництва Андрій Маценко, представники ДСНС Поліського району, ДП «Поліське лісове господарство» та інші члени наради.

« повернутися до списку новин