Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЧЕРГОВА 43 СЕСІЯ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 314

20.02.2019 голова районної ради Валерій Потієнко провів засідання чергової 43 сесії.

Участь у сесії взяли депутати районної ради, депутат Київської обласної ради О. Леляк, керівники підприємств, установ та організацій району, селищний, сільські голови.

Депутати заслухали інформацію про виконання районного бюджету Іванківського району за 2018 рік та проголосували за внесення змін до районного бюджету. Враховуючи рішення сесій сільських рад було збільшено доходи загального фонду районного бюджету на 935 857,00 грн. та виділено кошти для утримання КУ ІРР «Об’єднаний трудовий архів Іванківського району», фельдшерських пунктів та лікарів-стоматологів в сільських населених пунктах. Також виділено кошти у сумі 200 тис. грн. по районній програмі «Турбота», надано субвенцію Іванківській селищній раді у сумі 250 тис. грн. для співфінансування придбання службового житла лікарям по Програмі забезпечення службовим житлом медичних працівників Іванківського району тощо.

З метою розв’язання нагальних проблем розвитку району, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, внесено зміни до ряду районних Програм.

Одним із пріоритетних питань на засіданні чергової сесії стало питання «Про затвердження переліку об’єктів соціального призначення Іванківського району, на які необхідно спрямувати кошти, передбачені статтею 3 Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій». Даний перелік об’єктів буде направлено до Київської ОДА для подальшого розгляду.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема, внесено зміни до Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році, надано дозвіл Фонду комунального майна на продовження строку дії договору оренди з управлінням соціального захисту населення Іванківської РДА, а також прийнято нерухоме майно до спільної власності. Крім того, заслухано інформацію про хід виконання деяких районних програм, схвалено звернення до Служби автомобільних доріг Київської області щодо здійснення ремонту  автошляху Р-02.

По всіх питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин