Іванківська районна рада

Засідання позачергової п'ятдесят восьмої сесії Іванківської районної ради VII скликання

Переглядів: 2289

04.09.2020 відбулося засідання позачергової п’ятдесят восьмої сесії Іванківської районної ради VІI скликання. Участь у засіданні взяли депутат Київської обласної ради Леляк О.І., керівники підприємств, установ, організацій району. Також були присутні члени трудового колективу КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ», які піднімали проблему виплати заробітної плати. Після тривалого обговорення було винайдено шляхи вирішення даної проблеми.

Крім того  на розгляд сесії було винесено наступні питання:

 1. Про звільнення з посади головного лікаря КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» Кадун О.М.
 2. Про звіт голови Іванківської районної  державної адміністрації про виконання районного бюджету Іванківського району за 7 місяців 2020 року, а також про здійснення Іванківською районною державною адміністрацією делегованих їй Іванківською районною радою VІІ скликання повноважень.
 3. Про інформацію начальника  Іванківо-Чорнобильського відділу Броварської місцевої прокуратури про  стан  законності,   боротьби   із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на  території Іванківського району.
 4. Про інформацію начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП України в Київській області про  стан  законності,   боротьби   із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на  території Іванківського району.
 5. Про затвердження переліків майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 6. Про підняття клопотання перед Іванківською селищною радою щодо прийнятття майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної ради.
 7. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної ради
 8. Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8».
 9. Про утворення комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
 10. Про реорганізацію Руднє-Тальської загальноосвітньої школи I-II ступенів.
 11. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2019 № VII-52/696 «Про районний бюджет Іванківського району на 2020 рік».
 12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Іванківського району за І півріччя 2020 року.
 13. Про створення комісії з питань контролю за якістю виконання робіт по проекту «Реконструкція існуючої будівлі (корпус№ 2) Іванківської ЗОШ  № 2 по вул. І проскури, буд. 49 в смт Іванків Київської області».

Майже усі проекти рішень підтримано переважною більшістю депутатських голосів, окрім питання «Про створення комісії з питань контролю за якістю виконання робіт по проекту «Реконструкція існуючої будівлі (корпус№ 2) Іванківської ЗОШ № 2 по вул. І проскури, буд. 49 в смт Іванків Київської області»», яке відхилено за результатами голосування.

Питання «Про звіт голови Іванківської районної  державної адміністрації про виконання районного бюджету Іванківського району за 7 місяців 2020 року, а також про здійснення Іванківською районною державною адміністрацією делегованих їй Іванківською районною радою VІІ скликання повноважень» перенесено на розгляд наступної сесії.« повернутися до списку новин