Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та духовності

Переглядів: 139

24.09.2019  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та духовності.

На засіданні комісії розглянуто депутатське звернення депутата Іванківської районної ради Берегового О.Л. стосовно збору коштів з батьків вихованців ЦРД «Веселка».

Участь у засіданні взяли голова ради В.І. Потієнко, депутат районної ради О.Л. Береговий, начальник відділу освіти Іванківської РДА В.В. Дегтяр, завідуюча ЦРД «Веселка» Т.О. Алєксєєва.

За результатами розгляду комісією прийнято рішення рекомендувати відділу освіти Іванківської РДА розробити та подати до районної ради та райдержадміністрації пропозиції щодо виділення коштів для утримання дошкільних навчальних закладів району.

Крім того, комісією опрацьовано проекти рішень, які будуть винесені на розгляд чергової 48 сесії районної ради, зокрема «Про внесення змін до Програми заходів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської райдержадміністрації на 2019 рік».

« повернутися до списку новин