Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Колегія

Переглядів: 1792

23.07.2020 голова ради Валерій Потієнко та заступник голови ради Оксана Шумак взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації під керівництвом голови Іванківської районної державної адміністрації Сергія Яценка.

На засіданні були розглянуті питання:

  1. Про Іванківську районну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2020 – 2021 рік. 
  2.  Про Іванківську Програму забезпечення безкоштовного проходження медичного огляду призовниками, допризовниками та військово-зобов’язаними особами на 2020 рік.
  3. Про Іванківську Програму забезпечення безкоштовного обстеження на вживання наркотичних речовин та рівень алкогольного сп’яніння на 2020 рік.
  4. Про Іванківську Програму соціально-психологічної та медичної реабілітації найбільш вразливих та малозахищених верств населення району на 2020 рік.
  5. Про Іванківську Програму районних стимулюючих доплат працівникам закладу охорони здоров’я КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» на 2020 р.
  6. Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» та тарифів на них.
  7.  Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2019 № VII-52/696«Про районний бюджет Іванківського району на 2020 рік».
  8. Про формування перспективної, відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», мережі класів, закладів системи освіти Іванківського району.
  9. Різне.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин