Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Ярмарок вакансій

Переглядів: 277

18.09.2019 в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій, який надає можливість шукачам роботи представити себе як претендента на вакансію безпосередньо роботодавцю та отримати інформацію, необхідну для працевлаштування, а роботодавцям презентувати себе та розгледіти серед учасників кандидатів на вакантні робочі місця.

Захід відкрила директор Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк, участь в якому взяли голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко та виконуюча обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації Тетяна Свириденко. Валерій Іванович та Тетяна Дмитрівна побажали учасникам заходу знайти роботу своєї мрії та роботодавцям знайти кваліфікованого працівника.

Представники підприємств, установ та організацій презентували шукачам роботи інформацію про наявні вакансії: розмір заробітної плати, місце проведення робіт, завдання та обов’язки, опис робіт, вимоги до кандидата на вакансію – освітній рівень, стаж роботи, додаткові вміння, знання та навички.

Також заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Троцька ознайомила присутніх з додатковими можливостями для клієнтів служби зайнятості, а саме офіційним сайтом державної служби зайнятості, можливістю онлайн-навчання на освітній платформі «Прометеус», вивчення англійської мови за допомогою соціального проекту «Lingva Skills» та дистанційним помічником з пошуку роботи на інтернет-платформі «SmartJob».

Завідувач сектору по взаємодії з роботодавцями Тетяна Балашенко ознайомила присутніх з вакансіями підприємств, які не були присутні на Ярмарку, але також заявили вакансії до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Шукачі роботи мали можливість пройти співбесіду у роботодавців та залишити свої дані для розгляду їх кандидатур на перспективні вакансії.

« повернутися до списку новин