Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 41 СЕСІЇ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 356

07.12.2018 відбулося засідання позачергової 41 сесії Іванківської районної ради під головуванням голови ради Валерія Потієнка.

Участь у сесії взяли депутати районної ради, керівники підприємств та організацій району, структурних підрозділів РДА, працівники виконавчого апарату районної ради.

Перед початком засідання відбулась урочиста частина. Сьогодні обласні, районні, міські, селищні та сільські ради відзначають своє професійне свято – День місцевого самоврядування. З цієї нагоди голова районної ради Валерій Потієнко та виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Свириденко привітали присутніх зі святом та побажали їм міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, творчої сили та нових звершень. «Це свято  об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей» - звернувся до присутніх Валерій Іванович.

Розпочали роботу сесії з питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № VII-30/35 «Про районний бюджет Іванківського району на 2018 рік». Також внесли зміни до рішення районної ради від 07.11.2018 № VII-40/484 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району».

Крім того, депутатами районної ради схвалено звернення до Кабінету Міністрів України та ПАТ «Укрпошта» щодо відновлення діяльності Іванківського відділення поштового зв’язку. Адже населення Іванківського району надзвичайно турбує ситуація, що склалася з його діяльністю. Іванківське відділення поштового зв’язку обслуговувало населені пункти Іванківського, Поліського районів, підприємства м. Чорнобиль та населення, що проживає в зоні відчуження ЧАЕС. З 1 липня 2017 року воно було приєднане до Бородянського ЦПЗ № 4, що створило великі незручності, серед яких несвоєчасне отримання пенсій, збільшення терміну надходження кореспонденції та оплати населення за житлово-комунальні послуги та інше.

Після засідання сесії відбулася презентація Перспективного плану розвитку територій Іванківського району на 2019-2021 роки в галузях охорони здоров’я, культури, освіти.

   

 

« повернутися до списку новин