Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ "ДІЄВІ ФОРМИ СПІВПРАЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ТА РОБОТОДАВЦІВ З МЕТОЮ УКОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА ПЕРСОНАЛОМ"

Переглядів: 304

29.01.2019 в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання для представників відділів кадрів на тему: «Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом». Участь у семінарі взяла завідувач сектору організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Яна Онопрієнко.

В ході семінару учасників було поінформовано про зміни та новації в наданні послуг службою зайнятості, зокрема про введення кар’єрних радників з 01 січня 2019 року; про стан ринку праці в Іванківському та Поліському районах, кількісний та професійний склад безробітних, результати співпраці служби зайнятості та роботодавців в 2018 році. Крім того, представники районної філії ознайомили присутніх із формами роботи служби зайнятості, направленої на забезпечення підприємств кадрами, інноваційними послугами служби зайнятості, зокрема із оновленим сайтом державної служби зайнятості та електронним кабінетом роботодавця.

« повернутися до списку новин