Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Переглядів: 275

14.05.2019 голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко взяв участь у засіданні комісії з питань видалення дерев, кущів, чагарників та інших зелених насаджень на залізничній дільниці від станції Вільча до станції Янів, яка відбулася у приміщенні ДАЗВ під головуванням Євгена Крамаренко - начальника відділу архітектури, капітального будівництва, управління майном, роботи над інвестиційними проектами та земельних відносин ДАЗВ (заступника голови комісії).

В ході засідання обговорювалося питання приведення смуги відведення залізниці на дільниці від ст. Вільча до ст. Янів до належного стану у зв'язку з необхідністю проведення робіт з реконструкції залізничної колії та забезпечення безпеки руху залізничного транспорту під час її експлуатації в подальшому.

За результатами засідання комісією прийнято рішення провести суцільну рубку (розчищення існуючих інженерних споруд - заходи, що не пов'язані з веденням лісового господарства) на відстань по 20 м. в обидві сторони від колії на дільниці від ст. Вільча до ст. Янів. 

 

« повернутися до списку новин