Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З СЕЛИЩНИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ, ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ АПАРАТУ АДМІНІСТРАЦІЇ, РАЙОННОЇ РАДИ ТА РЕЗЕРВОМ НА ЦІ ПОСАДИ

Переглядів: 243

03.06.2019 голова районної ради Валерій Потієнко спільно з в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяною Свириденко провели семінар-навчання з селищним, сільськими головами, секретарями селищної, сільських рад, відповідальними працівниками апарату адміністрації, районної ради та резервом на ці посади.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про діяльність органів місцевого самоврядування.
  2. Про стан пенсійного забезпечення та легалізацію трудових відносин в Іванківському районі.
  3. Про підготовку до позачергових виборів народних депутатів України.
  4. Про необхідність сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування суб’єктами господарської діяльності.
  5. Про стан роботи зі зверненнями громадян в Сидоровицькій та Дитятківській сільських радах.

Начальник Іванківського відділу обслуговування громадян Вишгородського об’єднаного управління ПФУ у Київській області Наталія Князєва довела до відома присутніх про те, що на даний час проблемою залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Зазначила, що чимало роботодавців намагаються отримувати якомога більший прибуток та ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин. В свою чергу надходження в бюджет – це кошти для соціальної сфери, шкіл, дитячих садків, лікарні, послугами яких користуються без виключення всі жителі району. Крім того, «неоформленим» громадянам при виході на пенсію за віком не вистачає робочого стажу. У зв’язку з цим закликала представників органів місцевого самоврядування проводити роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо необхідності офіційного працевлаштування.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іванківської райдержадміністрації Олена Безуська проінформувала присутніх про підготовку до позачергових виборів народних депутатів України. Наголосила на необхідності своєчасного подання звітності.

Начальник центру обслуговування платників Іванківсько-Поліської ДПІ Вишгородського управління ГУ ДФС у Київській області Ірина Гордієнко доповіла про необхідність сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування суб’єктами господарської діяльності. Зазначила, що з 01.01.2017 року єдиний соціальний внесок повинні сплачувати навіть ті фізичні особи-підприємці, які не отримують дохід. Звернулась до представників сільських рад з проханням проводити роз’яснювальну роботу серед платників ЄСВ.

Також присутні заслухали звіти про звернення громадян за 5 місяців 2019 року в Сидоровицькій та Дитятківській сільських радах.

« повернутися до списку новин