Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 370

28.01.2019 голова районної ради Валерій Потієнко та його заступник Оксана Шумак взяли участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району під головуванням голови Іванківської РДА Максима Лісогора.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: вивчення досвіду роботи вчителів, які атестуються на «вищу» категорію; нарада директорів закладів освіти; районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»; семінар-практикум для вихователів ГПД на базі Іванківської ЗОШ № 1; підготовка до участі в обласному етапі олімпіад; організація роботи щодо участі учнів в обласному етапі олімпіад та МАН; обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (І тур) та географії (он-лайн).

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 107 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 20371 договори (68,3%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться підготовка заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15.02).

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко проінформував, що на даний час проводиться приписка та постановка юнаків на облік військового комісаріату.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував, що в агроформуваннях району утримується 1060 голів  ВРХ, в тому числі 496 голів корів. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що  на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РП ПАТ «Київобленерго» Ігор Бондаренко повідомив, що працюють в плановому режимі, за минулий тиждень відключень не було.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 4 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 119 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 14 заяв, складено 82 адміністративні протоколи.

Усі підприємства, установи та організації району працюють у звичному режимі.

По закінченню наради голова адміністрації найважливіші питання взяв на особистий контроль та надав відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

« повернутися до списку новин