Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ

Переглядів: 145

24.09.2019 року відповідно до Регламенту районної ради відбулося засідання президії Іванківської районної ради VII скликання.

Провів засідання голова районної ради Валерій Потієнко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.

2. Про внесення змін до Програми заходів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської райдержадміністрації на 2019 рік.

3. Про внесення змін до Програми збереження та підтримки в належному стані об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району на 2019-2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-42/531 «Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік».

5. Про інформацію Броварської місцевої прокуратури  про  стан  законності,   боротьби   із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на  території Іванківського району.

6. Про внесення змін до Статуту комунальної установи Іванківської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Іванківського району».

7. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна.

8. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році.

9. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Іванківської районної ради на 2020 рік.

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на 2019 рік.

11. Різне.

За результатами обговорення всі питання погоджено президією та рекомендовано голові районної ради винести проекти рішень на розгляд сесії районної ради.

« повернутися до списку новин