Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 224

22.07.2019 керівництво районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківської ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 101 особа.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що заклад працює у звичайному режимі. Бригада невідкладної допомоги на вихідних працювала цілодобово.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що продовжуються ремонтні роботи по закладах освіти району.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводяться ремонтні роботи  в закладах культури та бібліотеках.

Начальник єдиного вікна Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Наталія Князєва повідомила, що виплати здійснюються вчасно, працюють в плановому режимі.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко доповів, що  на минулій неділі було здійснено 5 виїздів до населених пунктів, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Виконуючий обов’язки начальника КП «Іванківводоканал» В’ячеслав Вождаєнко повідомив, що на минулому тижні було ліквідовано 2 пориви та відремонтовано 2 каналізації.

Начальник Іванківського РП ПАТ «Київобленерго» Ігор Бондаренко проінформував, що вчора в деяких населених пунктах було відсутнє електропостачання, проте чергові бригади оперативно усунули несправності.

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко доповів про роботу сільськогосподарського комплексу району. Обмолочено ріпаку на площі 1260 га, намолочено 1464 тони, та пшениці на площі 450 га, намолочено 1440 тон. Відділ працює в плановому режимі.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 111 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв, складено 58 адміністративних протоколів.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов доповів, що протягом минулого тижня було здійснено 4 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 3 загорання трав’яного настилу, 1 – пожежа в приватному секторі. Постраждалих та загиблих немає.

« повернутися до списку новин