Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Переглядів: 1479

Фондом комунального майна Іванківського району було розроблено проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Іванківської районної ради «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 30 квітня 2020 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковано в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись, безпосередньо, у Фонді комунального майна Іванківського району за адресою: смт Іванків, вул. Івана Проскури, 7, каб. № 10, вівторок – середа з 9.00 до17.00.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються на e-mail: fondmayna@ukr.net, ivankivrajrada@ivankiv-rda-rada.gov.ua з поміткою – «Пропозиції до проекту рішення Іванківської районної ради «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району» або за поштовою адресою розробника.

Контактна особа: Василенко Сергій Юрійович – начальник відділу правового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату Іванківської районної ради.

Телефон для довідок: 5-15-37, 5-29-99.

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин