Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 204

17.07.2019 відповідно до Регламенту районної ради відбулося засідання президії Іванківської районної ради VII скликання.

Провів засідання голова районної ради Валерій Потієнко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

 1. Про Програму енергоефективності та енергозбереження у Іванківському районі на 2019-2020 роки.
 2. Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Іванківському районі на 2019-2020 роки.
 3. Про Районну програму підтримки діяльності Іванківського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації” у м. Києві та Київській області на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до Районної комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей „Щаслива родина – успішна країна” до 2022 року.
 5. Про внесення змін до Програми забезпечення заходів підготовки територіальної оборони в Іванківському районі на 2019-2021 роки.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на 2019 рік».
 7. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.
 8. Про внесення змін до Положення про умови і розміри оплати праці керівників комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 9. Про внесення змін до контрактів з керівниками комунальних підприємств Іванківської районної ради.
 10. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальними підприємствами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 11. Про внесення змін до плану діяльності Іванківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 12. Про звіт про виконання районного бюджету Іванківського району за І півріччя 2019 року.
 13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-42/531 „Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік”.
 14. Про внесення змін до Програми збереження та підтримки  в належному стані об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл,  селища Іванківського району на 2019-2020 роки.
 15. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році.
 16. Про затвердження акта приймання-передачі автомобіля.
 17. Різне                                                                                                                                                  За результатами обговорення всі питання погоджено президією та рекомендовано голові районної ради винести проекти рішень на розгляд сесії районної ради.                                                 

 

« повернутися до списку новин