Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та духовності

Переглядів: 333

07.11.2018 депутати районної ради провели засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та духовності. У роботі комісії взяв участь голова районної ради Валерій Потієнко.

На порядок денний комісії було винесено такі питання:

  1. Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на 2018 - 2022 роки.
  2. Про Цільову програму підтримки військовослужбовців, які зараховані до лав Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом у 2019 році.
  3. Про внесення змін до Програми збереження культурної спадщини Іванківського району на 2016 – 2020 роки.
  4. Про внесення змін до Програми діяльності і розвитку комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради „Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги ” на 2018 рік.
  5. Про внесення змін до Програми підтримки видавничої справи та формування патріотичного інформаційного простору в Іванківському районі на 2017 - 2019 роки.
  6. Про виконання Програми проведення спортивно-масових заходів в Іванківському районі на 2017 рік.
  7. Про хід виконання у 2017 році Програми підтримки видавничої справи та формування патріотичного інформаційного простору в Іванківському районі на 2017-2019 роки.
  8. Про Програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Іванківському районі Київської області  на 2018 рік.

Постійна комісія прийняла рішення погодити запропоновані проекти рішень, окрім Програми про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Іванківському районі Київської області  на 2018 рік, на фінансування заходів якої відсутні кошти у районному бюджеті, та рекомендувала депутатам районної ради розглянути їх на засіданні чергової 40 сесії.

« повернутися до списку новин