Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Засідання чергової 44 сесії Іванківської районної ради VII скликання

Переглядів: 316

19.04.2019 голова районної ради Валерій Потієнко провів засідання чергової 44 сесії.

Участь у сесії взяли депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські голови.

Депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Іванківського району за 2018 рік та про виконання районного бюджету Іванківського району за І квартал 2019 року.

Затвердили Програму соціально-економічного розвитку Іванківського району на 2019 рік.

Прийнято рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-30/355 «Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік», відповідно до якого виділено 5,9 млн. грн. для будівництва другого корпусу Іванківської ЗОШ № 2.

Заслухано інформації Броварської місцевої прокуратури та Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП України про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Іванківського району.

З метою розв’язання нагальних проблем розвитку району, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, внесено зміни до районних Програм.

Було внесено зміни до Регламенту Іванківської районної ради VII скликання.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема, внесено зміни до Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році, затверджено Програму збереження в належному стані майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району на 2019-2020 роки.

Також було заслухано інформацію про виконання ряду програм.

Одним із пріоритетних питань на засіданні чергової сесії стало питання «Про перевищення рівня шумового навантаження внаслідок діяльності ТЕС в смт Іванків». На запитання депутатів відповів генеральний директор ТОВ «Біогазенерго» С.В.Бойко.

 За результатами обговорення було прийнято рішення «Про звернення депутатів Іванківської районної ради Київської області до ТОВ "Біогазенерго" щодо будівництва захисних звукових бар'єра та фільтрів».

Дане рішення буде направлено до ТОВ «Біогазенерго».

По всіх питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

« повернутися до списку новин