Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 236

15.04.2019 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району під головуванням в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: засідання обласної педагогічної студії для вихователів ЗДО, вчителів основ здоров’я та практичних психологів Київської області на базі ДНЗ №1 «Сонечко»; районний збір лідерів учнівського самоврядування на базі ЦДЮТ; заходи з проведення благоустрою в закладах освіти району; засідання обласної педагогічної студії для вихователів ЗДО, вчителів основ  здоров’я  та практичних психологів Іванківського району на базі ДНЗ №1 «Сонечко»; районні акції в рамках Всеукраїнського місячника охорони навколишнього середовища «День Землі», «День довкілля», «До чистих джерел» (ЦДЮТ).

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 98 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21982 договорів (74,5%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. В агроформуваннях продовжується комплекс весняно-польових робіт. Посіяно 856 га ярих культур, з них овес – 584 га, ячмінь – 47 га, яра пшениця – 20 га, жито яре – 125 га, ріпак ярий – 80 га, багаторічні  трави 165 га. Відділ працює в плановому режимі.

Головний інженер комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Микола Варсєєв повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Провідний фахівець з питань цивільного захисту РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Коваль повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 14 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 12 на ліквідацію загорань трав’яного настилу, 2 – пожежі в приватному секторі. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 147 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9 заяв, складено 68 адміністративних протоколів.

« повернутися до списку новин