Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 115

13.01.2020 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Валентина Груша доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: круглий стіл для працівників психологічної служби «Аналіз роботи районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів за І семестр 2019-2020 н.р. та завдання на ІІ семестр 2019-2020 н.р.» на базі КЗ ІРР «Інклюзивно-ресурсний центр»; круглий стіл «Бібліотека – центр виховання культури читання, інтересу до читання, задоволення інформаційних потреб та запитів користувачів» на базі ЦДЮТ; організація роботи щодо підготовки учасників обласного етапу олімпіад, МАН; участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури на базі Софіївсько-Борщагівського НВК; участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (он-лайн) на базі Іванківського районного ліцею та з історії на базі Боярського академічного ліцею.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що з початку року було здійснено 6 виїздів на відновлення водопостачання, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.  В агроформуванях району проводяться профілактичні щеплення ВРХ проти сибірки.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

« повернутися до списку новин