Іванківська районна рада

XIX РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ ІНВАЛІДІВ "ПОВІР У СЕБЕ"

Переглядів: 258

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте його відзначення – це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Напередодні цього дня 30.11.2018 в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко відбувся XIX районний фестиваль творчості інвалідів «Повір у себе» для дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх сімей, на який завітала заступник голови Іванківської районної ради Оксана Шумак.

З найтеплішими словами вона звернулася до присутніх, на долю яких випали нелегкі випробування та побажала їм міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту та злагоди в родинах.

Подяками було відзначено ТОВ «Столична ювелірна фабрика» та приватного підприємця Духовнікова Юрія Андрійовича за постійну підтримку соціально незахищених родин, тепло, увагу, турботу про дітей з обмеженими фізичними можливостями.

За участю присутніх дітей відбулися святковий концерт та виставка власних виробів. Продовжували розважальну програму аніматори.

Приємним сюрпризом для учасників фестивалю стали солодкий стіл та подарунки.

 « повернутися до списку новин