Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 304

18.12.2018 відповідно до Регламенту районної ради відбулося засідання президії Іванківської районної ради спільно з постійними комісіями районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та будівництва. Проводив засідання голова районної ради Валерій Потієнко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

 1. Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко у 2019 році.
 2. Про висловлення недовіри працівникам Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень.
 3. Про Програму „Фінансова підтримка проведення заходів Спілкою ветеранів Афганістану Іванківського району на 2019 рік”.
 4. Про  Програму «Фінансова підтримка організації ветеранів Іванківського району на 2019 рік».
 5. Про Програму «Фінансова підтримка громадської організації  «Учасники бойових дій АТО» на 2019 рік».
 6. Про Програму заходів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської райдержадміністрації на 2019 рік.
 7. Про Програму проведення спортивно-масових заходів в Іванківському районі на 2019 рік.
 8. Про Програму організації та проведення мобілізації військовозобов’язаних, призову юнаків,  вилучення транспортних засобів та техніки  для укомплектування Збройних сил та інших військових формувань України в Іванківському районі  у 2019 році.
 9. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
 10. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на 2019 рік.
 11. Про Програму профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку в Іванківському районі на 2019-2021 роки.
 12. Про Програму „Гідна старість”  на 2019-2021 роки.
 13. Про Програму організації харчування вихованців та учнів  закладів дошкільної та загальної середньої освіти Іванківського району на 2019 рік.
 14. Про Програму проведення в Іванківському районі заходів з нагоди відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших подій у 2019-2021 роках.
 15. Про Програму збереження архівних документів, що не є складовою  Національного архівного фонду в Іванківському районі на 2019-2021 роки.
 16. Про внесення змін до Програми забезпечення населення Іванківського району якісною питною  водою в достатній кількості на 2012-2020 роки.
 17. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.
 18. Про затвердження штатного розпису комунального  підприємства  «Іванківська центральна районна аптека № 8» на 2019 рік.
 19. Про затвердження штатного розпису комунального  підприємства  «Іванківське комунальне управління водного господарства» на 2019 рік.
 20. Про затвердження штатного розкладу комунального  підприємства  Іванківської районної ради «Іванківводоканал» на 2019 рік.
 21. Про затвердження штатного розпису комунального  підприємства  Іванківської районної ради «Екогоспресурс» на 2019 рік.
 22. Про перейменування комунальної установи Іванківської районної ради «Іванківський районний Трудовий архів».
 23. Про затвердження штатного розпису комунальної установи Іванківської районної ради «Об'єднаний  трудовий архів Іванківського району» на 2019 рік.
 24. Про план діяльності Іванківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 25. Про план роботи Іванківської районної ради на 2019 рік.
 26. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Іванківської районної ради на 2019 рік.
 27. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунальному підприємству Іванківської районної ради «Іванківводоканал».
 28. Про затвердження Порядку відрахування у 2019 році комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу).
 29. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 30. Про затвердження  переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році.
 31. Про надання згоди на  прийняття адміністративної будівлі  до спільної  власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району з комунальної власності Іванківської селищної ради.
 32. Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік.
 33. Різне.

За результатами обговорення всі питання погоджено президією та рекомендовано голові районної ради винести всі проекти рішень на розгляд сесії районної ради.

 

« повернутися до списку новин