Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Переглядів: 220

31.05.2019 на центральній площі та у місцевому парку селища Іванків відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «Ми діти твої, Україно!».

Учасників свята прийшли привітати голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко, виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко та голова Іванківської селищної ради Олександр Поліщук. Виступаючі зазначили, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Піклування про підростаюче покоління, підтримка сім’ї, забезпечення та захист прав дітей — пріоритетні завдання державної політики України, саме тому в Київській області 2019 рік оголошено Роком дитини. Побажали наймолодшим жителям району гарного літнього відпочинку та здійснення всіх мрій.

В ході свята відбулося нагородження переможців олімпіад, конкурсів та фестивалів, діти приймали участь у святковому концерті, малювали на асфальті, оглядали виставки декоративно-прикладного мистецтва, займалися в майстер-класах, розважалися в різноманітних конкурсах, спортивних іграх, ознайомилися з представленою Алеєю професій.

Малеча отримала море задоволення, позитивних вражень, подарунків та солодощів.

 

 

« повернутися до списку новин