Іванківська районна рада

Засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 2839

 

31.07.2020 року відбулися  засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціального захисту та духовності, з питань промисловості, транспорту, зв'язку, торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, з питань регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності, правопорядку та запобігання корупції.

На порядок денний були винесені наступні питання:

 1. Про внесення змін до установчих докуметів комунального підприємства „Іванківське комунальне управління водного господарства”.
 2. Про затвердження Порядку обмеження (припинення) надання послуг з централізованого водопостачання та/чи водовідведення споживачам на території Іванківського району.
 3. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної ради.
 4. Про підняття клопотання перед Іванківською селищною радою щодо прийнятття майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної ради.
 5. Про внесення змін до плану діяльності Іванківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
 6. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.
 7. Про затвердження Порядку присвоєння юридичним особам та об’єктам спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.
 8. Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства Іванківської районної ради «Екогоспресурс» на 2020 рік.
 9. Про затвердження  Положення про надання платних послуг КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» та тарифів на них.
 10. Про Програму протидії захворюванню на туберкульоз в Іванківському районі на 2020-2021 роки.
 11. Про Програму забезпечення безкоштовного обстеження громадян на вживання наркотичних речовин  та  рівень алкогольного сп’яніння   в Іванківському районі на 2020 рік.
 12. Про Програму забезпечення безкоштовного проходження медичного огляду призовниками, допризовниками та військовозобов’язаними особами в Іванківському районі на 2020 рік.
 13. Про Програму соціально-психологічної та  фізичної реабілітації найбільш вразливих та  малозахищених верств населення Іванківського району на 2020 рік.
 14. Про Програму стимулювання працівників КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» на 2020 рік.
 15. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2019 № VII-52/695 „Про районний бюджет Іванківського району на 2020 рік”.
 16. Про внесення змін до Положення про Фонд комунального майна Іванківського району.
 17. Про затвердження Порядку списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 18. Про затвердження  Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району.
 19. Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району (малу приватизацію).
 20. Про надання дозволу Фонду комунального майна Іванківського району на продовження строку  дії договору оренди з Іванківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини.
 21. Про внесення змін до переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, які можуть бути передані в оренду у 2020 році.
 22. Про внесення змін до Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних Іванківського районного суду Київської області та до складу комісії з формування списку присяжних Іванківського районного суду Київської області.

За результатами розгляду та обговорення комісіями погоджено всі проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд чергової 57 сесії Іванківської районної ради.

 « повернутися до списку новин