Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ІІІ з'їзд голів районних рад Київської області

Переглядів: 164

24.01.2020 року голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко взяв участь у роботі ІІІ з’їзду голів районних рад Київської області, який пройшов у місті Обухів.

Мета такої зустрічі – обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку районів, налагодження тісної співпраці між районами Київської області.

Перед учасниками зібрання виступила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та зупинилася на основних досягненнях у діяльності обласної ради та депутатського корпусу. Зокрема, вона зазначила, що від роботи обласної влади, багато в чому залежить і робота влади на місцях, а найголовніше – від спільної співпраці залежить життя і доля Київщини. 

Також Тетяна Семенова наголосила на важливості втілення інвестиційних економічних, екологічних та інших проектів, які нестимуть процвітання регіонам області та їх жителям. 

Окрім виступу першого заступника облради слово мали і інші члени президії: організатор з’їзду – голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, новопризначений голова Обухівської райдержадміністрації Олександр Гомон та голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко.

Присутні обговорили ряд питань, які стосуються кожного жителя області. Мова йшла про перспективний план Київської області, ліквідацію та укрупнення районів, формування ефективних ОТГ.

Також присутнім на заході були роз’яснені основні зміни у виборчому законодавстві та якими будуть місцеві вибори 2020 року згідно Виборчого кодексу України. Експертом з цих питань виступила керівник політико-правової консалтингової групи Марина Мельниченко.

« повернутися до списку новин