Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переглядів: 312

25.02.2019 в м. Бровари відбулося засідання Ради регіонального розвитку Київської області за участю Президента України Петра Порошенка, представників уряду, народних депутатів, лідерів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Київської області.

Під час вступного слова Президент розповів про те, якими мають бути результати децентралізації вже в найближчі кілька років.

Зазначив, що найперша мета реформи децентралізації – активізувати на українській мапі точки економічного зростання. Для цього по всій країні розпочинають роботу ради регіонального розвитку – широкі робочі групи, до яких входять чиновники найвищих рівнів та представники громадського сектору.

Кожен регіон має вже зараз напрацювати стратегічний план розвитку на найближчі 3-5 років, який буде спиратися на економічну стратегію. Акцент ставитимуть в першу чергу на агропромисловий комплекс, машинобудування, логістику, IT-сектор і туризм. Саме ці напрямки, на переконання Петра Порошенка, допоможуть залучити мільярдні інвестиції і створити сотні тисяч нових робочих місць.

Участь у заході також взяв голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко.

 

« повернутися до списку новин