Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 240

03.06.2019 керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Заступник директора Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Семоненко доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 307 осіб, працевлаштовано 175 осіб.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за травень 2019 року через ЦНАП надано 1193 послуги. Скарг не надходило.  

Заступник головного лікаря КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Марія Шелест повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 104 особи.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Посіяно ранніх зернових культур на площі 14063 га, з них соняшнику — 4255 га, кукурудзи – 6599 га, вівса – 660 га, ячменю – 517 га, ярої пшениці – 630 га, ярого жита – 125 га, гречки – 23 га, проса – 428 га. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 7 виїздів, постраждалих та загиблих немає.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 162 заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 40 заяв.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

За результатами наради виконуюча обов’язки голови адміністрації найважливіші питання взяла під особистий контроль.

« повернутися до списку новин