Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Переглядів: 166

26.06.2019 в Іванківському районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України та  Дня державної служби. Участь у заходах взяли представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, молоді, трудових колективів району.

З привітаннями виступили народний депутат України Ярослав Москаленко, голова районної ради Валерій Потієнко, в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

У своїх виступах вони говорили про значну соціальну цінність Конституції України для людини, держави, суспільства, згадували історичні факти створення цього важливого документу, закликали до єдності та консолідації.

Державним службовцям побажали невичерпної енергії та ентузіазму, творчої наснаги, життєвих гараздів, здоров’я та особистого щастя, нових звершень у важливій і відповідальній місії в ім’я України.

Під час урочистої частини заходу кращих працівників району було відзначено подяками та почесними грамотами.

Чудовим подарунком для присутніх став святковий концерт у виконанні вокалістів та художньо-самодіяльних колективів району.

« повернутися до списку новин