Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 332

11.02.2019 голова районної ради Валерій Потієнко та заступник голови  районної ради Оксана Шумак взяли участь у апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: участь у обласному етапі Всеукраїнського юнацького конкурсу «В об’єктиві натураліста»; участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»; семінар-практикум для вчителів іноземної мови на базі Іванківського районного ліцею; засідання творчої групи фізінструкторів ЗДО району; обласна педагогічна студія для педагогічних працівників ЗДО, ЗЗСО, практичних психологів Іванківського району на базі ДНЗ № 1 «Сонечко»; організація роботи щодо участі учнів в обласному етапі олімпіад та МАН; районний етап обласної виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання на базі ЦДЮТ; обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у Першій Білоцерківській гімназії (очна форма); обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (он-лайн).

Головний лікар КЗ КНП «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 118 осіб. В районі постійно реєструються випадки захворюваності на грип та кір, пацієнти з важким перебігом захворювань госпіталізовані в інфекційне відділення закладу.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 20603 договорів (69,2%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату, старший лейтенант Сергій Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

Головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Даниленко проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться підготовка заходів до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (15.02.).

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко проінформував, що відділ працює над виробничими планами на 2019 рік. Попередньо розроблена структура посівних площ. Планується посіяти під урожай 2019 року 24574 га сільськогосподарських культур, що на 1400 га більше проти минулого року.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що  за вихідні дні було здійснено 6 виїздів на відновлення водопостачання, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня був здійснений 3 виїзди на ліквідацію пожежі у приватному секторі.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 95 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 7 заяв, складено 63 адміністративні протоколи.

За результатами наради виконуюча обов’язки голови адміністрації найважливіші питання взяла під особистий контроль.

« повернутися до списку новин