Іванківська районна рада

Чергова 52 сесія Іванківської районної ради

Переглядів: 288

23.12.2019 відбулося засідання чергової п’ятдесят другої сесії Іванківської районної ради VІI скликання. Участь у засіданні взяли депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району, селищний, сільські голови.

На розгляд сесії було винесено наступні питання:

 1. Про звернення до Державного агенства лісових ресурсів України щодо розгляду питання продовження контракту з директором ДП "Іванківський лісгосп" Калапацом О.М.
 2. Про підняття клопотання перед Київською обласною державною адміністрацією про внесення змін  до складу робочої групи з питань ефективного використання коштів в обсязі 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних  електростанцій на спорудження об’єктів соціального призначення у місті Славутич, Іванківському і Поліському районах Київської області.
 3. Про звернення до Київської обласної державної адміністрації про врахування пропозицій територіальних громад Іванківського району стосовно формування Іванківської об’єднаної територіальної громади.
 4. Про звернення депутатів Іванківської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування законів України від 20.09.2019 року № 128-IX “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”, від 20.09.2019 року №129-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг”.
 5. Про звернення депутатів Іванківської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення.
 6. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня».
 7. Про Цільову програму підтримки військовослужбовців, які зараховані до лав Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом у 2020 році.
 8. Про Програму організації та проведення мобілізації військовозобов’язаних, призову юнаків, прийому громадян на військову службу за контрактом, вилучення транспортних засобів та техніки для укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань України в Іванківському районі на 2020 рік.
 9. Про Програму заходів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації на 2020 рік.
 10. Про Програму проведення спортивно-масових заходів в Іванківському районі на 2020 рік.
 11. Про внесення змін до Програми «Гідна старість» на 2019-2021 роки.
 12. Про створення опорних навчальних закладів.
 13. Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко.
 14. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Іванківського району за 9 місяців 2019 року.
 15. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-42/531 „Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік”.
 16. Про районний бюджет Іванківського району на 2020 рік.
 17. Про прогноз районного бюджету Іванківського району на 2021-2022 роки.
 18. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2020 році.
 19. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігіння їх банкрутству на період до 2020 року.
 20. Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади в Іванківському районі на 2018-2020 роки.
 21. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП  ІРР «Іванківводоканал».
 22. Різне.

?По всіх питаннях депутатами районної ради були прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин