Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 273

03.12.2018 у актовому залі Іванківської дитячої школи мистецтв імені Марії Примаченко відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. 

День місцевого самоврядування – це свято, яке об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Участь у заході взяли голова районної ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко.

Також до привітань долучилась заступник голови районного комітету профспілки працівників державних установ Юлія Харитончук.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування району за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування було відзначено Подяками.

Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт.

« повернутися до списку новин