Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 142

02.09.2019 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що 02.09.2019 о 08.30 в загальноосвітніх закладах Іванківського району відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Головний лікар КНП ІРР  «Іванківської ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 77 осіб.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Заступник начальника відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Людмила Маковська доповіла що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно, а також повідомила що з 1 жовтня вступає новий банківський рахунок.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводяться ремонтні роботи  в закладах культури та бібліотеках.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Начальник КП ІРР «Іванківводоканал» Ігор Яременко проінформував, що підприємство працює в плановому режимі, поривів по водопроводу немає.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Перед присутніми виступив начальник Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Ігор Бондаренко, який повідомив, що всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Проводиться заготівля кормів, збирання ріпаку та озимої пшениці. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 121 заява і повідомленння про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 7 заяв.

Виконуюча обов’язки начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 30 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 17 – загорання трав’явного настилу, 7 – пожежа в приватному секторі. Постраждалих та загиблих немає. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

« повернутися до списку новин