Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 113

23.12.2019 керівництво районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 95 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи.  Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Олена Мамедова повідомила, що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про стан робіт сільськогосподарського комплексу району. Посіяно озимих на площі 2910 га , в тому числі пшениці на площі 1670 га, жита 1112 га, ячменю 128 га. Стан посівів озимих зернових добрий – 2095 га, задовільний – 698 га, слабкий – 117 га. В агроформуваннях району утримується 929 голів  ВРХ, в тому числі 428 голів корів. Відділ працює в плановому режимі.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на минулому тижні було усунено 3 порива.

Перед присутніми виступив заступник начальника Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анатолій Мельниченко, який повідомив, що всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 120 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 45 заяв.

Про стан виплат соціальних допомог та субсидій на території району доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко.

Усі підприємства, установи та організації району працюють у звичному режимі.

 

« повернутися до списку новин