Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 249

18.03.2019 голова ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко взяли участь у апаратній нараді, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг,

соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: декада іноземної мови в закладах освіти району; семінар-практикум для вчителів фізкультури на базі Іванківської ЗОШ № 2; заходи з проведення благоустрою в закладах освіти (протягом тижня); участь у IV(Всеукраїнському) етапі олімпіади з економіки на базі КОІПОПК (1 учасник та 1 член журі); школа педагогічної майстерності для вихователів ЗДО району на базі Макарівського НВО; тренувальні збори для переможців обласного етапу олімпіади з російської мови з метою підготовки до участі у Всеукраїнському етапі на базі КОІПОПК (м. Біла Церква); комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами на базі КЗ ІРР «Інклюзивно-ресурсний центр; тренінг для працівників психологічної служби на базі Центру зайнятості; нарада директорів закладів освіти району; районний збір лідерів учнівського самоврядування. Захист проекту «Я по світу іду в вишиванці»; підведення підсумків конкурсу матеріалів із зарубіжної літератури. Майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури на базі Іванківської ЗОШ № 1; першість району з волейболу серед дівчат на базі ДЮСШ; засідання творчої групи фізінструкторів ЗДО району. Районний етап дитячо-юнацького конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження»; пробне ЗНО на базі Іванківської ЗОШ № 2 з навчальних предметів (крім української мови).

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 104 особи.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21446 договорів (72,7%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Підживлено озимого ріпаку на площі 1535 га (100%), озимих зернових на площі 2088 га (80%). Закуплено мінеральних добрив 528 тонн (61%), насіння 409 тонн (68%). Ярих культур заплановано посіяти на площі 20491 га. Планується висівати 12 культур, найбільші площі: соняшник – 10981 га, кукурудза – 6875 га, соя – 800 га. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 20 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 16 на ліквідацію загорань трав’яного настилу, 4 – пожежі в приватному секторі. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 142 заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв, складено 83 адміністративні протоколи.

« повернутися до списку новин