Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 119

21.10.2019 голова ради Валерій Потієнко та заступник голови ради Оксана Шумак взяли участь у апаратній нараді, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 85 осіб.

Заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яніна Іванюта повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Посіяно озимих культур на площі 2640 га (82%):  озимої пшениці – 1480 га, озимого жита – 1032 га, озимого ячменю – 128 га. Обмолочено кукурудзи на площі 2810 гп (30%), намолочено – 9917 тонн, урожайність – 35,3 ц/га. Соняшнику обмолочено на площі 6810 га (64%), намолочено – 12986 тонн, урожайність 19,1 ц/га.  Обмолочено сої на площі 200 га (82%), намолочено – 280 тонн, урожайність – 14,0 ц/га. Станом на 21.10.2019 в господарствах району утримується 1087 голів ВРХ, в тому числі 437 корів. Надоєно на 1 молочну корову 3588 кг. Заготовлено на 1 умовну голову кормів 23,2 ц одиниць. Відділ працює в плановому режимі.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що за минулий тиждень ліквідовано 7 поривів та замінено 2 насоси в свердловинах, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Провідний фахівець Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Коваль повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 16 виїздів, в тому числі 9 на ліквідацію загорання трав’яного настилу, 2 на гасіння торфу, 3 на гасіння господарських будинків та 2 на гасіння лісової підстилки. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 119 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв, складено 88 адміністративних протоколів.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Наприкінці наради Тетяна Дмитрівна запросила усіх бажаючих взяти участь у «Дні донора», який відбудеться 22 жовтня 2019 року з 9.00 на базі Іванківської центральної районної лікарні. Забір крові проводить «Обласний центр крові».

« повернутися до списку новин