Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 167

05.08.2019 відбулася розширена апаратна нарада, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району. Участь у нараді взяли голова районної ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР  «Іванківської ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 85 осіб.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Тетяна Керусенко повідомила що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводяться ремонтні роботи  в закладах культури та бібліотеках.

Про стан виплат соціальних допомог та субсидій на території району доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Осипенко проінформувала, що за липень 2019 року через ЦНАП надано 842 послуги, з яких 72 консультації. Скарг не надходило.  

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Директор районного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в Іванківському районному центрі зайнятості перебуває 295 осіб, 218 працевлаштовано, в районі зараз відкрито 120 вакансій.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Перед присутніми виступив заступник начальника Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анатолій Мельниченко, який повідомив, що всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Проводиться заготівля кормів, збирання ріпаку та озимої пшениці. Відділ працює в плановому режимі.

Виконуючий обов’язки начальника патрульної поліції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Харитончук повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 179 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 заяв.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 3 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 1 –загорання трав’явного настилу, 1 – пожежа в приватному секторі. Внаслідок надзвичайної ситуації 3 загиблих. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Валентин Торопов інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

« повернутися до списку новин