Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Переглядів: 118

16.12.2019 відповідно до плану проведення громадських слухань про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації виконавчої влади та плану-графіку проведення виїзних нарад у населених пунктах Іванківського району щодо вивчення стану криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку в районі відбулися слухання в Будинку культури смт Іванків.

Участь у заході взяли заступник голови Іванківської районної ради Оксана Шумак, виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, голова Іванківської селищної ради Олександр Поліщук, заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко, дільничний офіцер поліції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Дорошенко, керівники підприємств, установ, організацій району, жителі селища.

В рамках проведення даного заходу було заслухано звіт селищного голови Олександра Поліщука про проведену роботу Іванківською селищною радою за 2019 рік та дільничного офіцера поліції Андрія Дорошенка про стан дотримання правопорядку на підвідомчій території.

Представниками Іванківської громади були озвучені питання щодо:

- самозахвату земель, на яких розташоване ТОВ «Біогазенерго». Хід розгляду кримінального правопорушення;

- боротьби із самогоноварінням на території Іванківської селищної ради;

- порушення водіями правил дорожнього руху;

-  можливості встановлення примусових пристроїв зниження швидкості руху (біля Іванківської ЗОШ № 2, по вул. Ватутіна та вул. Київській).

« повернутися до списку новин