Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 247

25.02.2019 голова районної ради Валерій Потієнко та заступник голови районної ради Оксана Шумак взяли участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району під головуванням виконуючої обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: майстер-клас для вчителів географії на базі Іванківської ЗОШ № 2; робота над проектом учнівського самоврядування «Успішна професія»;  колегія відділу освіти; нарада директорів закладів освіти; консультпункт для бібліотекарів на базі Іванківської ЗОШ № 2; першість району з баскетболу серед дівчат на базі ДЮСШ; участь в обласному семінарі практичних психологів (КОІПОПК, м. Біла Церква); навчання логопеда Інклюзивно-ресурсного центру та практичних психологів Горностайпільського НВО щодо роботи за електронною системою «Розумники» (м. Київ); підведення підсумків конкурсу на кращу розробку уроку із зарубіжної літератури.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 119 особи.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 20982 договори (70,5%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться підготовка заходів до Міжнародного жіночого дня  (07.03.).

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Агроформування району приступили до підживлення озимих культур. Ріпаку підживлено на площі 908 га, пшениці — 615 га. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 26 виїздів, в тому числі 22 на ліквідацію загорань трав’яного настилу.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 105 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв.

« повернутися до списку новин