Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 146

09.09.2019 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами, яку провела в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 83 особи.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 297 осіб.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за серпень 2019 року через ЦНАП надано 780 послуг. Скарг не надходило.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Обмолочено зернових культур на площі 6492 га, намолочено  — 19528 тонн, урожайність – 31 ц/га. Станом на 01.09.2019 в господарствах району утримується 1102 голови ВРХ. Відділ працює в плановому режимі.

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 28 виїздів. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 107 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 12 заяв.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні. Звернув увагу присутніх на необхідності привести газифікацію у відповідність до правил безпеки системи газопостачання.

 

« повернутися до списку новин