Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З СЕЛИЩНИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ, СЕКРЕТАРЯМИ СЕЛИЩНОЇ, СІЛЬСЬКИХ РАД, ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ АПАРАТУ АДМІНІСТРАЦІЇ, РАЙОННОЇ РАДИ ТА РЕЗЕРВОМ НА ЦІ ПОСАДИ

Переглядів: 266

08.04.2019 голова районної ради Валерій Потієнко спільно з в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяною Свириденко провели семінар-навчання з селищним, сільськими головами, секретарями селищної, сільських рад, відповідальними працівниками апарату адміністрації, районної ради та резервом на ці посади.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про діяльність органів місцевого самоврядування.
  2. Про роботу відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
  3. Про надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям.
  4. Про організаційні і правові засади ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, що утримуються фізичними особами.
  5. Про співпрацю з Іванківською районною філією Київського обласного центру зайнятості.
  6. Про стан роботи зі зверненнями громадян а Розважівській та Прибірській сільських радах.

Начальник ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олена Безуська проінформувала присутніх про особливості проведення голосування під час ІІ туру виборів Президента України.

Начальник управління соціального захисту населення Наталія Терещенко доповіла про те, що з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Зокрема з 1 квітня 2019 року запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.  Допомога призначатиметься у розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної родини за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів.

Начальник Іванківського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан довів до відома учасників семінару про те, що внесено зміни в законодавство, відповідно до яких вводиться обов’язкова ідентифікація та реєстрація всіх сільськогосподарських тварин у Єдиному державному реєстрі тварин. Таким чином наше законодавство приводиться у відповідність до законодавства ЄС, створюється система постійного контролю за станом здоров’я всіх тварин та ветеринарно-санітарним станом всіх господарств країни. Як зазначив Валерій Петрович, за допомогою ідентифікації та реєстрації держава зможе гарантувати споживачам, що вони вживатимуть безпечну м’ясо-молочну продукцію відомого походження.

Також учасники семінару заслухали звіти про звернення громадян за 2018 рік у Розважівській та Прибірській сільських радах.

« повернутися до списку новин