Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 259

04.03.2019 голова ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко взяли участь у апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: засідання конкурсної комісії щодо розгляду матеріалів на конкурс опорних закладів; вивчення та узагальнення досвідів роботи вчителів, які атестуються на «вищу» кваліфікаційну категорію; участь в обласній конференції юних краєзнавців «Київщина – мій заповітний край» (ЦДЮТ); Заходи до Шевченківських днів (протягом тижня) в закладах освіти району; районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (ЦДЮТ); заходи до Дня 8 Березня в закладах освіти району; семінар-презентація творчої групи Прибірського освітнього округу за темою «Стратегія виховної діяльності педагога в умовах сучасної школи» (Горностайпільське НВО); семінар-практикум для вчителів фізкультури (Горностайпільське НВО).

Головний лікар КЗ КНП «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 97 осіб.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21167 договорів (71,1%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в Іванківському районному центрі зайнятості перебуває 220 осіб.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Агроформування району приступили до підживлення озимих культур. Ріпаку підживлено на площі 1312 га, пшениці — 1100 га. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що  за вихідні дні було здійснено 8 виїздів на відновлення водопостачання, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 21 виїзді, в тому числі 17 на ліквідацію загорань трав’яного настилу.

Під час наради виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко представила присутнім першого заступника генерального директора ДП «СЛП «Київоблагроліс» Володимира Довгополого.

За результатами наради виконуюча обов’язки голови адміністрації найважливіші питання взяла під особистий контроль.

« повернутися до списку новин