Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Засідання комісії для обстеження та вивчення документації об’єктів незавершеного будівництва, що фінансуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів

Переглядів: 140

27.02.2020 голова ради Валерій Потієнко прийняв участь у засіданні комісії для обстеження та вивчення документації об’єктів незавершеного будівництва, що фінансуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, яку прові голова Іванківської райдержадміністрації Сергій Яценко.

Комісією розглядалося питання щодо коригування переліку об’єктів соціального призначення Іванківського району, на які необхідно спрямувати кошти, передбачені статтею 3 Закону України «Про поводження з відпрацьованим  ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій», у зв’язку з виключенням із Переліку двох об’єктів, а саме: Реконструкція існуючої будівлі (корпус №2) Іванківської ЗОШ №2 по вул. І.Проскури, 49, в смт Іванків, Київської області та Реконструкція об’єктів водопостачання Комунального підприємства Іванківської районної ради «Іванківводоканал» зі встановлення станцій автоматичного керування з частотними перетворювачами та заміною насосних агрегатів артезіанських свердловин  №15,16,20. Завершення будівництва даних об’єктів буде фінансуватись за рахунок коштів  місцевого бюджету.

Прийнято рішення про доповнення Переліку новими об’єктами соціального призначення та поінформувати депутатів Іванківської районної ради  на черговій сесії Іванківської районної ради про внесення змін до даного Переліку.

« повернутися до списку новин