Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 225

01.07.2019 керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела заступник голови Іванківської райдержадміністрації Ольга Мурга.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР  «Іванківської ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 104 особи.

Начальник управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Олена Мамедова повідомила що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводяться ремонтні роботи  в закладах культури та бібліотеках.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за червень 2019 року через ЦНАП надано 602 послуги, з яких 61 консультація. Скарг не надходило.  

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Директор районного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в Іванківському районному центрі зайнятості перебуває 349 осіб, 191 працевлаштовано, в районі зараз відкрито 95 вакансій.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Перед присутніми виступив заступник начальника Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анатолій Мельниченко, який повідомив, що всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Проводиться заготівля кормів, вже заготовлено 66%. Готуються до збирання ріпаку та озимої пшениці. Відділ працює в плановому режимі.

Заступник начальника сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 112 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 7 заяв, складено 64 адміністративних протоколів.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 6 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 5 –загорання трав’явного настилу, 1 – пожежа в приватному секторі. Постраждалих та загиблих немає. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

« повернутися до списку новин